מערכת הריספונדרס הינה מערכת שליטה ובקרה לניהול כוחות, צוותים, מתנדבים ואירועים רבי משתתפים.

השו”ב מאפשר לעבוד במספר תצורות הפעלה ועם מספר מוקדים רב. המערכת מנוהלת על בסיס

הרשאות בתצורה היררכית.

מערכת הריספונדרס יושבת על ענן מאובטח ומאפשרת תקשורת מאובטחת בין המוקדים ובין האפליקציות השונות בצורה מאובטחת. החיבור לכל משתמש הינו אישי ומתבצע רק לאחר אימות נתונים וזיהוי אישי.

להלן מאפייני המערכת:

יומן מבצעים חכם: 

יומן המבצעים החכם מבוסס תגיות הפעלה. כל אירוע שנרשם ביומן אם ע”י יומנאי או ע”י גורם חיצוני יתויג אוטומטית ע”י המערכת בהתאם לפרטים אותם ימלא יומנאי.  היומן מאפשר עבודה על מספר תחנות במקביל, עם סנכון מלא בין התחנות, ובין הדיווחים מהשטח בזמן אמת. כל דיווח חדש מהשטח יעלה התראה ביומן ויאפשר ליומנאי להחליט האם לפתוח אירוע קיים, האם לשייך את האירוע לאירוע פתוח או לחילופין  לסגור את האירוע מבלי להכניס אותו ליומן.

יומן האירועים מאפשר לנהל שגרה מנהלית במקביל לשגרה מבצעית ואף לעבור למצב חירום בחלקים ספציפים שיוגדרו מראש. 

צוותי חירום: 

המערכת מאפשרת לקצין הביטחון של הרשות להקפיץ כיתת כוננות או סיירת עירונית ואת כוחות החירום השונים. ובכך מקבל החמ"ל או קצין הבטיחות תמונת מצב מהירה של אילו כוננים קפצו וזמינים לרשותו בזמן ההקפצה.

הפצת מידע:

היתרון במערכת יומן המבצעים מגיע מתוך היכולת להפיץ מידע ישר מתוך היומן. כל הודעה ניתן להפיץ בשלושה ערוצים שונים ועפ”י רמת דחיפות. כל ההודעות נשלחות בPush Notifications ברמת דחיפות שונה, בהתאם לצורך. ההודעות מגיעות עם זמן השליחה ולא זמן הקבלה.

הודעה כתומה – ליידוע: 

ההודעה נשלחת כמו SMS, איננה מפריעה לטלפון על שקט ואיננה מתפרצת.

הודעה כחולה – ביטחון – שגרה: 

ההודעה מגיעה עם צליל יחודי שלנו, נשלחת ב priority high – ומגיעה אל המכשיר עם אייקון יחודי, ומתגברת על מצב שקט (אנדרואיד בלבד).

הודעה אדומה – הקפצה – חירום

"הודעה מתפרצת", מגיעה עם סירנה יחודית לנו, בשתי רמות לבחירה. נשלחת ב high priority – ומגיעה אל המכשיר עם אייקון יחודי, ומתגברת על מצב שקט ורטט (אנדרואיד בלבד). באמצעות "הודעה מתפרצת" ניתן להקפיץ צוותי חירום שהוכנו מראש ואף ניתן לאסוף מספר אנשים אקראיים לטיפול באירוע נקודתי. 

סימוני מפה:

במסך האירוע הראשי ניתן להוסיף סימנים/אייקונים ע”ג המפה ובכך להראות לכלל המנהלים אירועים ספציפיים. כל סימן מראה סוג אחר של אירוע/פעולה/כוח.

כפתור מצוקה:

כל משתמש יכול להקפיץ הודעת חירום בחמ"ל. המנהל הרלוונטי יכול לראות היכן נמצא המשתמש ואף להאזין להקלטת האודיו שלו (במידה והלקוח מעוניין בכך) .

דוחות ותחקור:

 

החיפוש במערכת הריספונדרס מאפשר למנהל לבצע חיתוך וחיפוש בכל צורה ודרך ע”י תגיות מיקומים, פולוגונים, תאריכים, שעות וחיפוש חופשי. המערכת מציגה את כלל האירועים שעונים על החיפוש ומאפשרת למנהל לצפות בתוצאות החיפוש בטבלה או ע”ג מפה.

דילוג לתוכן